Maryla Mikołajewska

wyślij SMS o treści
GPAY.33
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

👉ADWOKAT MEDIATOR MARYLA MIKOŁAJEWSKA

👉 skuteczny mediator rodzinny

👉 odważny Adwokat

👉 doświadczony w skomplikowanych procesach rodzinnych i cywilnych

Jest członkiem Okręgowej Izby Adwokackiej w Katowicach, należy również do Okręgowej Rady Radców Prawnych w Warszawie. Współpracuje ściśle z Komitetem Ochrony Praw Dziecka . Prowadzi kancelarię adwokacką specjalizującą się w postępowaniach okołorodzinnych w Warszawie i w Chorzowie. Coraz częściej pojawia się na rozprawach w całej Polsce. Doświadczenie zdobyła współpracując ze znanymi kancelariami (z którymi nadal utrzymuje współpracę) oraz obsługując organizacje non profit, w tym udzielając pomocy prawnej państwowym instytucjom wspierającym rodzinę. Praktyka Pani Mecenas cały czas skupia się na obsłudze osób, które znalazły się sytuacji rozwodowej (wina, rozwód) lub około rozwodowej (kontakty, alimenty, miejsce zamieszkania dziecka), oraz postępowaniach związanych z podziałem majątku wspólnego i rozdzielnością majątkową, ale także obejmuje pomoc w przeprowadzeniu upadłości konsumenckich i przedsiębiorców.

Opracowane starannie przez Panią Mecenas i jej zespołem pracowników strategie procesowe są skuteczne, ale też lojalnie i odważnie uprzedza ona klienta o ryzyku, gdy takie się pojawi. Poza przepisami, ważne jest dla niej i jej klientów wzajemne zaufanie. Kompleksowe rozwiązania wyręczają Klienta ich w rozmyślaniu o tym, jak się zabezpieczyć w trudnej sytuacji.

Kontakt do Pani Mecenas ☀

📍tel.: +48 507-959-266

📍e-mail: kancelaria@marylamikolajewska.pl

📍FB: https://www.facebook.com/AdwokatMarylaMikolajewska

📍WWW: http://adwokat-mm.pl/

📍Adres pocztowy do doręczeń:

Twarda 18 (Rondo ONZ)

00-105 Warszawa

#adwokat #marylamikołajewskaadwokat #kancelariaadwokacka #prawnik #podziałmajatku #prawnikmarylamikołajewska #prawopolskie #rozprawarozwodowa #rozprawasądowa #blogprawniczy #pomocprawna #mediacjerozwodowe #opiekanaddzieckiem #rozwód #pomocprawna #prawnikrozwodowy #prawnikrozwód #rozwódwarszawa #kancelariaadwokackawarszawa #adwokatwarszawa #separacja #rozdzielność #majątek #wspólnesprawy #kobietaprzedsiębiorcza #kobietabiznesu #paniprawnik #prawnikonline #szybkirozwód