Mgr Karolina Pol

wyślij SMS o treści
GPAY.25
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Mgr Karolina Pol jest właścicielką EduKaPol Szkolenia. Od roku 2013 prowadzi szkolenia dla nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych, a od kwietnia 2017 roku szkoli z ramienia EduKaPol Szkolenia. Wcześniej pracowała jako nauczycielka języka polskiego, wiedzy o kulturze oraz dyrektorka w żłobku i przedszkolu.
Od ponad 11 lat pomaga nauczycielom i rodzicom wprowadzać innowacyjne metody edukacyjne. Przede wszystkich adaptuje Metodę globalnego czytania Glenna Domana na grunt pracy w żłobkach, przedszkolach oraz klasach I-III. Ponadto jako pierwsza w Polsce adaptuje Matematykę intuicyjną w edukacji elementarnej. Współpracuje z dużymi wydawnictwami takimi jak  Wydawnictwo PWN, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Babaryba, Wydawnictwo GWP,  Wydawnictwo Harmonia, Wydawnictwo Olesiejuk, Wydawnictwo Egdard. Współpracowała również z TVP jako ekspert w programie na żywo „Wielka Matura Polaków” – to na ułożone przez Karolinę Pol pytania odpowiadaliście w programie w 2015 roku. Trenerka przeprowadziła 3000 godzin szkoleń dla nauczycieli. Szkoleń z Metody globalnego czytania Glenna Domana, w których przedstawia również swoją koncepcję adaptacji metody przeprowadziła ponad 150. Ponadto ok. 15 000 nauczycieli skorzystało kursów on-line autorstwa mgr Karoliny Pol.

EduKaPol Szkolenia – prowadzimy szkolenia dla nauczycieli wszystkich etapów edukacyjnych. Pomagamy stosować innowacyjne metody edukacyjne w sposób atrakcyjny zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Podpowiadamy jak zaplanować i zorganizować pracę określonymi metodami tak, aby przygotowanie zajęć dydaktycznych nie było uciążliwe, a ich efekty wpływały na zintegrowany i efektywny rozwój uczniów.
W czasie prowadzonych szkoleń najwyższą i najważniejszą dla nas wartością są LUDZIE. Nasza działalność opiera się na WSPÓŁPRACY i RELACJACH – zarówno naszych z nauczycielami, jak i w następnym kroku nauczycieli z uczniami.