Monika Chajęcka

wyślij SMS o treści
AT.BWL.106
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Monika Chajęcka

Właścicielka firmy Welcomefinance.pl Sp. z o. o. (nieruchomości, pozyskiwanie finansowania) oraz MC Sweet Sp. z o.o. (zdrowe bezglutenowe produkty sprzedawane we wszystkich sieciach na terenie Polski i za granic). Doradca w sprzedaży nieruchomości komercyjnych. Dyplomata. Znam angielski i niemiecki. Jestem autork projektu „Wizerunek w biznesie”, laureatką programu „Symbol 2016”, w kategorii Symbol przyjaznych usług finansowych.

 

Szanowni Państwo,
Jesteśmy firmą z tradycjami z ponad 12 doświadczeniem i stażem na rynku usług finansowych i nieruchomościowych. Obsłużyliśmy ponad 2500 klientów indywidualnych oraz ponad 500 instytucjonalnych. Posiadamy liczne kontakty w kraju i za granicą.
Przy okazji pozwalam sobie przedstawić garść ofert, które znajdują się w naszym portfolio a zarazem strategii biznesowej naszej firmy. Oprócz rezydencji, biurowców, hoteli posiadamy ciekawe oferty gruntów inwestycyjnych na cele przemysłowe jak i developerskie oraz atrakcyjne apartamenty w największych miastach w Polsce: Wrocław, Warszawa, Kraków, Katowice, Gdańsk i Poznań. Nasze oferty są ofertami „z pierwszej ręki”.
W związku z faktem profesjonalnego, dynamicznego i skutecznego działania na rynku finansów większość oferentów kieruje pierwsze kroki do naszej firmy w zakresie nieruchomości z obszaru Dolnego Śląska i innych miast.
W przypadku zainteresowania którąś z naszych ofert jesteśmy otwarci na udostępnienie szerszego pakietu informacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości i finansów. Firma nasza ma charakter rodzinny. W przypadku gdyby decydowali się Państwo na otwarcie zlecenia w zakresie wyszukiwania atrakcyjnych nieruchomości dla Państwa klientów, jesteśmy otwarci również na tego typu relacje. W załączeniu folder informacyjny o firmie.
W przypadku zainteresowania proszę o kontakt w celu umówienia na spotkania i prezentację.
Welcomefinance.pl sp. z o.o., Monika Chajęcka , uk. Legnicka 17/4, 53-671 Wrocław.
kom. 516 376 235, e-mail: monika.chajecka@welcomefinance.pl
Z poważaniem,
Monika Chajęcka
Prezes Zarządu