Monika Grobelna

wyślij SMS o treści
BWL.49
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Coach Domina Transformacji oraz Odkryj drogę do siebie. Poetka i malarka.

W którym roku powstała Pani firma?

Firma działa mniej więcej od 2 lat, ale od początku 2016 roku dużo działałam charytatywnie, pracując aktywnie w jednej ze szkół dla kobiet online, organizując kobiece webinary, eventy, warsztaty, a przy okazji działając networkingowo.

Proszę krótko scharakteryzować firmę, którą Pani zarządza.

Zajmuję się warsztatami online i na żywo przede wszystkim dla kobiet. Celem warsztatów jest przełamywanie schematów myślowych, blokad w kreowaniu wymarzonego życia, zintegrowaniu swojej kobiecości w taki sposób, aby dominować w swoim życiu, w sypialni i w biznesie. Pod nieco kontrowersyjnym pojęciem dominacji kryje się wyrażanie swoich pragnień, dbanie o siebie, spełnienie w każdym aspekcie, osiąganie swoich celów, życiowa odwaga i 200% kobiecości. Proponuję też warsztaty odkrywania drogi do siebie, indywidualną pracę w zakresie kobiecości, uwalniania wstydu i lęków, otwierania nowych horyzontów myślowych, również w dziedzinie seksualności.

Proszę podać największe osiągnięcia Pani firmy.

Do moich największych osiągnięć zaliczam opinie klientek, które zmieniły swoje życie po moich warsztatach oraz sesjach jeden na jeden, oraz fakt, że zarówno płatne, jak i darmowe usługi są świadczone na tym samym poziomie.

Czy oprócz działalności biznesowej angażuje się Pani w działalność charytatywną? Jeżeli tak, to proszę podać przykłady.

Moja działalność charytatywna polega na prowadzeniu darmowych wyzwań, warsztatów i spotkań dla kobiet. W czasie izolacji, związanej z pandemią kilka razy w miesiącu prowadziłam takie warsztaty na grupie fb Odkryj drogę do siebie. Od kilku lat działałam społecznie w miejscowości Lębork, zapraszając kobiety na różnego rodzaju warsztaty, byłam organizatorką lub współorganizatorką wydarzeń dla lokalnej społeczności, takich jak wymiany ubrań, wspólne malowanie obrazów, nauka tańca, medytacje, itp.

Jakie ma Pani  najbliższe plany na rozwój firmy?

Najbliższe plany to dotarcie do kobiet z różnych środowisk z warsztatami online i na żywo. W dalszej perspektywie otwarcie własnego studia.

Na czym polega Pani przewaga konkurencyjna?
Moim geniuszem są przede wszystkim bezwstydne rozmowy. Wierzę, że to, co skrywamy głęboko, jest największym skarbem. Ale przez wszystkie „nie wypada”, „nie wolno”, „kobiety tak się nie zachowują”, „muszę”, „powinnam” (wybierz sobie), przede wszystkim kobiety zapominają, czego naprawdę pragną i jaką moc mają w sobie. Pomagam odnaleźć tę moc i mówić głośno o swoich potrzebach i granicach. To przekłada się na zmiany we wszystkich dziedzinach życia. Łączę wiedzę coacha na temat działania podświadomości z doświadczeniem tantrycznym.

 

Biznes ewoluuje. Skąd czerpie Pani wiedzę, jak nabywa Pani nowe umiejętności? Proszę podać przykłady.

Wiedzę i umiejętności zdobywam przede wszystkim przez codzienną pracę z własnym umysłem, uczestnictwo w warsztatach tantrycznych, biznesowych, mindestowych, wybrane lektury i pracę z klientami.