Monika Hołub

wyślij SMS o treści
AT.BWL.50
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Zajmuje się wielopłaszczyznowym rozwojem marki Geodetic działającej od 2007 roku w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych w ramach 6-ścu sektorów: services, resources, academy, realestate, mediahouse, ads. Firma świadczy szereg usług inżynieryjnych i doradczych. Nakreśla strategie zarządzania powierzchniami do celów najmu i do celów podatkowych budynków biurowych, handlowych, magazynowych, mieszkaniowych, kamienic i innych. Wykonuje kompleksowe analizy due diligence. Zrzesza ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie: inżynierii, architektury, prawa nieruchomości, geodezji prawnej i standardowej, geotechniki, geologii, skaningu 3D, fotogrametrii, inwentaryzacji architektonicznych, wycen nieruchomości, pośrednictwa, BIM i in.  W czasie 12-letniej praktyki zespół Geodetic wykonał pomiar blisko ~6mln m² powierzchni w tysiącach obiektów działając na zlecenie największych firm z rynku nieruchomości w Polsce i Europie. Za dotychczasową pracę zawodową firma otrzymała ponad 100 referencji nagród i wyróżnień. Firma otrzymała nominację w konkursie “2019 BUILD Real Estate and Property Awards”  a także w konkursie “9th Annual CEE Investment Awards” w kategorii Professional Service Provider. W 2019 zespół Geodetic opracował autorski program Geodetic Rent RollTM do zarządzania powierzchniami najmu nieruchomości komercyjnych.

Od wielu lat organizuje certyfikowane Akademie Inwestora oraz Ogólnopolskie Kongresy Geodetic, podczas których na wysokim poziomie merytorycznym szkolonych jest corocznie ~1000 ekspertów rynku nieruchomości z efektywnego wykorzystywania procesów inwestowania w nieruchomości i zarządzania nimi. Jest Redaktor Naczelną Rocznika Geodetic „Investor – Real Estate Expert”, który dociera do ponad 20 tyś. osób z rynku nieruchomości. Od 2009 r. dzięki jej działaniom artykuły zespołu ukazują się w wydawnictwach: C.H. Beck Nieruchomości, Real Estate Manager, Gazeta MSP, Kapitał Polski, Krakowski Rynek Nieruchomości, E-biurowce, Clean Industry, Gazeta Wyborcza, Fakty, Przegląd Geodezyjny, T4B-Technology for Business, Magazyn Galerie Handlowe, Estate, Obcasy.pl. Jest wyłącznym inicjatorem i redaktorem książki „1000 błędów inwestorskich w nieruchomościach komercyjnych i mieszkaniowych”, w której mogą wypowiedzieć się dziesiątki ekspertów rynku nieruchomości. W swoim doświadczeniu zawodowym pozyskała ponad 80 mln zł funduszy unijnych dla własnych oraz partnerskich firm. Prywatnie inwestuje w nieruchomości. Poza pojedynczymi lokalami na wynajem od podstaw buduje budynek mieszkaniowo-usługowy w Warszawie o wartości 2 mln zł, którego komercjalizacja nastąpi jeszcze w 2019 roku.

Członkini Stowarzyszenia Liderek w Biznesie Ladies First, Stowarzyszenia WIREP – Women in Real Estate in Poland, Stowarzyszenia OSWBZ. Członkini Rady Programowej I. Edycji Konkursu Top Woman in Real Estate. Chętnie angażuje się osobiście i finansowo w rozwój ambitnych, młodych osób w ramach projektów „Program Absolwencki Let’s go to Geodetic”, „Insight Group”, „Geoida” a także wspiera finansowo amatorską grupę rowerzystów „Geodetic Dobry Kurs Team”.

Kobieta o wszechstronnych umiejętnościach, nieustannie kształcąca się i poszukująca dróg ciągłego rozwoju firmy. Nie uznaje półśrodków i autodestrukcji poprzez działania i myśli. Z wykształcenia magister inż. architekt krajobrazu z umiejętnościami inżynierskimi a w praktyce kreatywna kobieta ze zdolnościami humanistycznymi. Prywatnie lubi tworzyć nowe smaki, codziennie fotografuje a od czasu do czasu oddaje się pracom plastycznym. Żona i matka dwóch córeczek.

GEODETIC SP. Z O.O.

monika.holub@geodetic.co

tel. +48 785 041 079

www.geodetic.co