Monika Pietras

wyślij SMS o treści
GPAY.56
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Monika Pietras – projektantka wnętrz, współwłaścicielka i prezes zarządu Grin House Design Sp. z o.o. – firmy, która w swoim porfolio tworzy marki zajmujące się spełnianiem marzeń o pięknych wnętrzach.

> Projektowanie wnętrz – Grin House Studio

Projektowanie z indywidualnym podejściem wnętrz komercyjnych oraz mieszkań. Zapewniamy najnowsze, innowacyjne podejście do projektowania wnętrz, w których podążamy za rosnącymi wymaganiami naszych klientów. Współpracujemy z wykonawcami i pomagamy w finalizacji projektów. W naszych projektach pozostajemy otwarci na wykorzystanie pomysłów Klienta. Uwielbiamy pomagać naszym klientom projektując wnętrza i tworząc nowoczesne, komfortowe aranżacje. Nasze portfilio: www.grinhousestudio.pl

> Pracownia wyposażenia wnętrz – GDEL Home Design:

GDEL Home Design to pracownia, która powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby rynku na wysokiej jakości produkty, które wykorzystywane są w projektach wnętrz. GDEL jest bezpośrednim producentem i dzięki temu ma kontrolę nad powstającymi produktami od projektu aż po montaż. Specjalizujemy się w stalowo-szklanych konstrukcjach oraz meblach z drewna wysokiej jakości. Z pracownią GDEL wyposażysz swoje mieszkanie i dom w elementy takie jak antresole, schody wewnętrzne. drzwi i zabudowy loftowe, ale także dodatki z metalu m.in wieszaki czy lustra w metalowych ramach. Oferujemy nowoczesne rozwiązania inspirowane różnymi stylami wnętrzarskimi. Szukamy idealnych rozwiązań technicznych. Pragniemy spełniać oczekiwania Klientów i tworzyć niepowtarzalne produkty. Dzięki wyposażeniu wnętrz z pracowni GDEL pomożemy sprawić, że przestrzeń stanie się funkcjonalna i piękna.

Z pasją i zaangażowaniem tworzymy wyposażenie wnętrz na wymiar i indywidualne zamówienie. Projektujemy i realizujemy niepowtarzalne projekty. Spełniamy marzenia o pięknych wnętrzach.

🎯 https://gdel.pl/