Monika Szewczyk

wyślij SMS o treści
AT.BWL.21
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

 

Jako właściciel biura chcę zaoferować Państwu wiedzę, zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę. Gwarantuję bezpieczeństwo i poufność przekazywanych informacji. Osoby wykonujące usługi w imieniu Biura Rachunkowego „LIBRA” zobowiązane są do zachowania w tajemnicy faktów i okoliczności poznanych w toku realizowanych prac na mocy postanowień umowy dotyczących zachowania poufności, czego ściśle przestrzegamy.

Ponadto z najwyższą starannością dbamy o bezpieczeństwo przekazywanych przez Klientów danych i dokumentów księgowych na każdym etapie współpracy. Kwestiami z zakresu księgowości zajmuję się od 1995 roku pracując na stanowiskach: Księgowych,Głównych księgowych oraz Dyrektora Finansowego. Ukończyłam Studia magisterskie oraz podyplomowe z zakresu finansów i rachunkowości. Wieloletnie doświadczenie jak i kwalifikacje w dziedzinie rachunkowości, podatków oraz kadr i płac pozwolą mi gwarantować Państwu najwyższą jakość świadczonych usług.

Posiadam Certyfikat Ministra Finansów NR 28268/2008 uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz podlegam obowiązkowemu ubezpieczeniu OC z tytułu usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych i doradztwa. W trosce o wysokość jakość świadczonych usług przez moje biuro, stale podnoszę kwalifikacje swoje i moich pracowników o wiedzę w zakresie prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy, jak i ubezpieczeń społecznych.

Atutem który na pewno wyróżnia biuro finansowo-­księgowe „LIBRA” jest dostępność 24h.

Zapraszamy do współpracy

Monika Szewczyk z Zarządem i całym zespołem biura.

http://biuro-libra.pl