Natalia Jefimowa

wyślij SMS o treści
BWL.48
na numer 74068
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Międzynarodowy trener i mentor, coach, psychografolog, specjalista z zakresu psychologii psychotronicznej oraz technik NLP.

Swoje autorskie warsztaty opiera na podstawie najlepszych osiągnięć psychologii współczesnej połączonej ze starożytną wiedzą Vedyjską, filozofiami Dalekiego wschodu oraz praktykami energetycznymi zapożyczone od szamanek z Syberii.

Jest założycielką „Akademii Kobiecości” oraz autorką i prowadzącą warsztatów rozwojowych dla kobiet, które odbywają się w Polsce, Norwegii i Wielkiej Brytanii. Szczególną popularnością się cieszą warsztaty z cyklu „SZKOŁA BOGIŃ”, dzięki którym setki kobiet poprawiły jakość swojego życia, stworzyły udane związki.

Z jej inicjatywy w latach 2012-2015 odbywały się cykliczne warsztaty edukacyjno-rozwojowe, wykłady oraz szkolenia wyjazdowe pod nazwą „Klub Psychologii Trzeciego Tysiąclecia”, dzięki którym zostało przeszkolono kilkaset osób.

Również od 2012 roku z sukcesami prowadzi indywidualne konsultacje mające na celu zbudowanie poprawnych relacji partnerskich w życiu osobistym jak i zawodowym, poprawa samooceny, wzmocnienie motywacji, określenie życiowych celów. Jej ścieżka życiowa oraz zawodowa stała się tematem reportażów takich magazynów jak „Świat Kobiet”, „Kobiecym okiem”.

nataliajefimowa.pl