Natalia Polcyn-Geisler

wyślij SMS o treści
GPAY.101
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT
Natalia Polcyn-Geisler od 2018 roku prowadzi w Holandii firmę księgowo-administracyjną o nazwie Natalia Help4you, zajmuje się również rozwojem osobistym oraz duchowym w działaniach mentoringowych.
Jej misją jest pomaganie innym Kobietom. Wspiera je na drodze rozwoju ich biznesów i przekształcenia marzeń w rzeczywistość.  Stworzyła pierwsze i jedyne na holenderskim rynku szkolenie dla Kobiet chcących otwierać firmy księgowe. Dodatkowo jej programy mentoringowe wspierają inne Kobiety w osiąganiu sukcesów biznesowych.
Współpracując ze swoimi klientkami, pomaga im w pełni odkryć i pobudzić wewnętrzny autorytet i poczucie mocy,  a co za tym idzie, wkroczyć w świat biznesu pełna wiary w swoje możliwości, co oczywiście przekłada się na budowanie autentycznych marek osobistych.
Jest autorką świadomej cykliczności w biznesie. Opisała ją w pierwszym rozdziale swojej książki, który można pobrać z jej strony www. Archetyp cykliczności wykorzystuje schemat również we współpracy ze swoimi klientkami przy budowaniu strategii biznesowej w zgodzie ze sobą.
Premiera jej książki: „Świadoma Kobieta Sukcesu”, odbędzie się w pierwszej połowie 2023 roku.
Natalia Polcyn – Geisler wyznaje zasadę, że prowadzenie biznesu to nie tylko bycie przedsiębiorczą, ale przede wszystkim odpowiedni sposób myślenia, który przekłada się na to w jaki sposób działasz.
„Patrzenie sercem” i słuchanie swojej intuicji to jedna z dróg do sukcesu.
Natalia uczy swoje klientki świadomie prowadzić swoje biznesy, budzi zakorzeniony w nich  potencjał, co przekłada się na satysfakcję oraz efekty biznesowe i finansowe w działaniu w zgodzie ze sobą.