Paulina Kuczkowska

wyślij SMS o treści
GPAY.351
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Pasjonatka życia i podróży. Kobieta wielowymiarowa, ambitna, ciekawa świata i ludzi, propagująca aktywny styl życia, zarażająca pozytywną energią. Dostrzega w ludziach i wydobywa z nich to, co czyni każdego z nas wyjątkowym. Jest dowodem na to, że są ludzie, dla których praca jest pasją i powołaniem! Prywatnie spełniona mama i żona.

Doświadczony manager i mentor w zakresie biznesu i rozwoju; akredytowany coach Międzynarodowej Federacji Coachingu (ACC ICF); psycholog i psychoterapeuta; certyfikowany Konsultant Psychoterapii Pozytywnej Światowego Stowarzyszenia Psychoterapii Pozytywnej; wykładowca akademicki jednej z prestiżowych uczelni wyższych – Collegium da Vinci w Poznaniu. Członek World Association for Positive and Transcultural Psychotherapy, Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Stosowanej w sekcji naukowej Psychoterapii Pozytywnej, Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz w latach 2019-2021 członek ICF Global i ICF Polska. W 2021 również członek międzynarodowego zespołu Publication Committee WAPP. Z wykształcenia magister nauk społecznych Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz magister psychologii o specjalności psychologia kliniczna, dyplomowany coach studiów podyplomowych.

Przez wiele lat związana ze światem biznesu, gdzie budowała swoje doświadczenie współpracując z licznymi małymi i średnimi firmami oraz międzynarodowymi korporacjami w zakresie zarządzania, doradztwa biznesowego, controllingu i marketingu. Pomimo takich obszarów pracy, zawsze najważniejszym fundamentem każdej firmy i komórki w niej funkcjonującej był dla niej człowiek. Dlatego w drodze dalszych doświadczeń zawodowych coraz bliżej było jej do lepszego zrozumienia ludzkiej mentalności, potrzeb, sposobów postrzegania świata i tego, co wpływa na takie, a nie inne funkcjonowanie ludzi. W naturalny sposób kariera i dalszy rozwój zaczęły zmierzać w kierunku coachingu, szkoleń i warsztatów rozwojowych, jak i projektów non-profit wspierających przedsiębiorczość.

Owocem tych działam był autorski projekt Women’s Coach i seria warsztatów dla kobiet Sukces w Szpilkach, czyli Kobieta, Sukces i Szpilki mających na celu m.in. wspieranie kobiet w ich rozwoju osobistym i zawodowym oraz budowaniu poczucia własnej wartości i wewnętrznej siły. Jest również twórczynią autorskich spotkań non-profit dedykowanych szkołom podstawowym i średnim z zakresu „Doradztwa zawodowego dla młodzieży na bazie coachingu” oraz warsztatów rozwojowych dla młodzieży „Rozwiń swój potencjał”.

Jednak coaching i warsztaty rozwojowe okazywały się być wierzchołkiem góry lodowej w kontekście pomocy i wsparcia drugiego człowieka, tym bardziej w tak specyficznych czasach. I tak od 2016 roku zrodziła się dalsza droga rozwoju i budowania doświadczenia w obszarach związanych z psychologią kliniczną, psychoterapią, neuronauką i neurobiologią – dających możliwość stworzenia holistycznej pomocy w zakresie zdrowia psychicznego.

To wszystko stało się fundamentem pod założenie gabinetu psychoterapeutycznego, a następnie rozwój Sensa Intuitio Centrum Psychoterapii, Psychologii i Rozwoju, które już w pierwszej połowie 2024 roku rozpocznie swoją działalność w nowej odsłonie – przepięknej inwestycji lokalowej oraz ludzi pełnych pasji, którzy w holistyczny i skuteczny sposób będą mogli pomagać innym.

 

Działania i propagowane podejście zostało zauważone i docenione na łamach:

  • „Spotkanie, które pozwoli uwierzyć w siebie” (artykuł w prasie – tygodnik „WW”)
  • „W każdej z nas jest ukryty diament” (artykuł w prasie – tygodnik „WW”)
  • „Warsztaty dla młodzieży” (artykuł w prasie – tygodnik „WW”)
  • „Sukces w Szpilkach” – inicjatywa dla kobiet (reportaże w telewizji WTVK Winogrady)
  • „Sukces w Szpilkach” – inicjatywa dla kobiet (audycja – Radio Poznań)
  • „Centrum na miarę XXI wieku i potrzeb przyszłości” (artykuł w FORBES – wydanie 5/2022, w sekcji specjalnej „Nauka i Biznes”)

 

www.gabinet-paulinakuczkowska.pl

www.lbc-coaching.pl

www.znanylekarz.pl/paulina-kuczkowska