Rafał Judek

wyślij SMS o treści
GPAY.115
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Wychowałem się w sprzedaży i zarządzaniu nią. Dziś wspieram liderów i menadżerów w ich rozwoju. Myślę o sobie – edukator. Patrzę, widząc całość. Kiedyś pracując jako menadżer nie dostrzegałem tego, co mógłbym zmienić, poprawić. To trochę tak, jak ryba w wodzie nie jest świadoma wody, w której się pływa. Kiedy jest się w środku „czegoś” nie widać wyraźnie szczegółów. Znasz tylko swoje środowisko, nawyki i nic innego. Ale podświadomie nie czułem się z tym dobrze. Dopiero jak trzeba było poprawiać, naprawiać, improwizować – odzyskiwałem energię. Bo widziałem jeszcze lepsze efekty! Dlatego teraz jako były menadżer daję moim klientom rozwiązania, których sam nie miałem, nie znałem. Te nowe pomysły, perspektywy, wiedza – pozwalają pracować lżej, z uśmiechem i bez złości, „napinania się”. Pokazują przede wszystkim, że da się, że WSZYSTKO JEST MOŻLIWE!

Czym się wyróżnia?
Korzystając z wiedzy psychologicznej wyjaśnia w przystępny sposób mechanizmy kryjące się za naszymi działaniami, postrzeganiem, słuchaniem Rozumiejąc mechanizmy oporu przed zmianą, pomaga uczestnikom warsztatów akceptować ów opór i łagodnie przechodzić do testowania nowych pomysłów Pracuje w formule mentoringowej z wykorzystaniem narzędzi z tego obszaru. Ma ponad 15 000 godzin pracy na sali szkoleniowej.

Obszary, którymi zajmuje się najczęściej
Komunikacja interpersonalna (asertywność, rozwiązywanie konfliktów)
Feedback, greenfeedback, feedforward, czyli budowanie kultury organizacyjnej opartej o regularny, szybki i wartościowy feedback
Umiejętności przywódcze
Narzędzia i kompetencje szefowskie
Mentoring i programy mentoringowe
VUCA – Zarządzanie zmianą
Sprzedaż – narzędzia, standardy, działania sprzedażowe

Posiada
Certyfikat Extended DISC i DISC,
Konsultanta Zarządzania Wiedzą w organizacji,
Dyplom Profesjonalnego Certyfikowanego Mentora Biznesowego,
Certyfikat MTQ48,
Certyfikat Action Learning Trener,
Certyfikat 101 kursu Analizy Transakcyjnej

Autor artykułów w:
Production Manager,
Nowa Sprzedaż,
As Sprzedaży,
Lider Sprzedaży.

www.rafaljudek.pl
www.linkedin.com/in/rafałjudek