WERONIKA ŁAWNICZAK

wyślij SMS o treści
GPAY.56
na numer 74550
Koszt SMS to 4,92 zł z VAT

Właściciel i Prezes Instytut Holispace, gdzie oprócz usług typu wellness, kształtuje „Holizm w biznesie” dla firm, organizując sesje, warsztaty rozwojowe i spotkania edukacyjne (w czerwcu odebrała nagrodę w Niemczech za tworzenie filozofii Holispace).

Od ponad 25 lat rozwija pasję, jaką jest holistyka w świetle piękna i zdrowia człowieka. Jej publikacje z dziedziny zdrowego stylu życia, świadomego życia i doświadczania dobrostanu, są pokazywane w TV i mediach dużego formatu. Jako prelegentka na kongresach, wystąpieniach chętnie inspiruje do pozytywnej zmiany stylu życia, samorozwoju i poszukiwania sensu życia w duchowości.

Ukończyła studia na Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku „Dobrostan i zdrowie”.

Na bazie doświadczeń, wieloletniej edukacji i obserwacji swoich pacjentów opracowała Self Immersion Method – metodę na świadome życie w lekkości oraz5 kroków do witalności i długowieczności”.

Jest mentorem, zawodowym zielarzem – fitoterapeutą, dietetykiem, dyplomowaną terapeutką SPA&WELLNES oraz absolwentką certyfikowanego kursu Mindfulness. Ekspert ds. mikrokrążenia, partner BEMER AG z Lichtenstein.

Dlaczego dobrze rozumie potrzeby organizacji i biznesu?

Przez 20 lat (2000 – 2019) pracowała w największych spółkach budowlanych i organizacjach rządowych. Brała udział również w największych projektach inżynierskich w Polsce. Jako Project Manager zarządzała zespołami, prowadząc równolegle projekty o wysokim stopniu skomplikowaności. Zatrudniała podwykonawców wszystkich branż. Z kolei jako magister inżynier brała udział w pracach nad wynalazkami na rzecz poprawy bezpieczeństwa i zdrowia człowieka.

Weronika Laura Ławniczak